Andrzej Przybyło na jesiennym spotkaniu w ramach Programu Polski Czempion

Andrzej Przybyło, prezes zarządu AB S.A., wziął udział w panelu dyskusyjnym „Bezpieczeństwo wychodzenia na rynki zagraniczne – minimalizacja ryzyka, aspekty podatkowe i prawne”, który został zorganizowany podczas jesiennego spotkania Programu Polski Czempion we Wrocławiu.

W trakcie debaty zaprezentowano konkretne przykłady i doświadczenia związane z międzynarodową ekspansją, w tym bardzo udane i zakończone sukcesem wejście grupy AB na rynek czeski i słowacko w wyniku przejęcia lokalnego dystrybutora AT Computers.

W panelu obok Andrzeja Przybyło wzięli udział przedstawicieli Grupy Impel, KUKE oraz organizatorów wydarzenia PwC Polska

Wydarzenie, które charakter merytoryczno-networkingowy, odbyło się 8 października we wrocławskim hotelu AC Hotel by Marriott i zgromadziło kilkudziesięciu uczestników, w tym przedsiębiorców, przedstawicieli uczelni wyższych oraz organizacji wspierających biznes.

Organizatorem spotkania było PwC Polska, a partnerem strategicznym Programu Polski Czempion jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu. Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej jest partnerem lokalnym Programu.