Centrum Kompetencyjne AB S.A. zaprasza na warsztaty Microsoft 365

Centrum Kompetencyjne AB S.A. – ośrodek oferujący szkolenia z zakresu rozwiązań w teorii oraz praktyce dotyczących najnowszych technologii IT oraz kwalifikacji w zakresie kompetencyjnym – zaprasza Partnerów firmy AB S.A. na bezpłatne warsztaty Microsoft 365, które odbędą się Gdańsku, Wrocławiu i Chorzowie.

Microsoft 365 to stosunkowo nowa usługa dla firm, które w jej ramach mogą zakupić łączny plan na Windows 10 oraz Office 365. W trakcie warsztatów omówiony zostanie plan Enterprise, który dodatkowo gwarantuje dostęp do funkcjonalności pakietu Enterprise Mobility + Security. Użytkownicy dzięki temu korzystają z automatyzacji analiz bezpieczeństwa, aktywnej ochrony przed zagrożeniami, znakowania dokumentów jako poufne na podstawie fraz kluczowych, a wszystko przy zgodności z wytycznymi GDPR (RODO).

W trakcie bezpłatnych warsztatów organizowanych przez Centrum Kompetencyjne AB, Partnerzy firmy AB S.A. poznają takie zagadnienia jak:

  • Czym jest Microsoft 365
  • Jak zarządzać użytkownikami oraz urządzeniami
  • Jakie są zagrożenia i jak się przed nimi chronić
  • Jak zabezpieczyć informacje

Warsztaty odbędą się w następujących miastach: Gdańsk (28-29.11), Wrocław (5-6.12) oraz Chorzów (12.12). Zapisy oraz szczegóły dostępne są na stronach: www.abonline.pl oraz http://ck.ab.pl/informacja/76/szkolenia_microsoft_365_dla_partnerow_ab_s_a_

Ponadto Centrum Kompetencyjne AB zaprasza na kolejny cykl szkoleń z Microsoft Azure, który w związku z dużym zainteresowaniem startuje ponownie w listopadzie. Podczas warsztatów technicznych inżynierowie CK AB przybliżą tematykę technologii chmurowych oraz zagadnienia dotyczące użytkowania portalu Azure, zarządzania nim, konfiguracji i użytkowania sieci wirtualnych oraz migracji danych do chmury Microsoft. Szkolenia są płatne. Rejestracja oraz daty szkoleń dostępne są na stronie: http://ck.ab.pl/informacja/75/zarejestruj_sie_na_cykl_szkolen_ms_azure