Ruszamy z akcją #AByrazem dla Ukrainy

Na co dzień pracuje z nami blisko 150 koleżanek i kolegów z Ukrainy. Wielu z nich w ostatnich dniach przeżywa trudne chwile. Wojna na Ukrainie zmieniła życie ich oraz ich rodzin. Jako spółka nie tylko solidaryzujemy się z nimi i pozostałymi Obywatelami Ukrainy, ale też w ramach naszej akcji #AByrazem dla Ukrainy niesiemy konkretną pomoc i wsparcie. 

Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, do poszkodowanych rodzin trafiło m.in. ponad 100 wózków dla dzieci, środki czystości i higieny osobistej.
Wysłaliśmy też do Ukrainy niezbędną pomoc, m.in zestawy opatrunkowe, odzież termiczną, powerbanki, baterie i inne najbardziej potrzebne artykuły.

Zarząd AB S.A. podjął decyzję o utworzeniu specjalnego funduszu w celu niesienia pomocy naszym pracownikom z Ukrainy i ich rodzinom, które w wyniku wojny znalazły się w trudnej sytuacji.

Pamiętajmy, że ta pomoc jest potrzebna nie tylko „dziś”, ale będzie ważna również w kolejnych miesiącach. My już pracujemy nad kolejnymi inicjatywami. Jesteśmy dumni, że jako społeczność AB niesiemy pomoc potrzebującym.