Wymarzony Król Lew

Pracownicy AB S.A. po raz kolejny spełnili marzenie podopiecznego Fundacji Mam Marzenie. Marzeniem okazał się legendarny „Król Lew”.

Czternastoletnia Marzenka zapragnęła obejrzeć ukochaną bajkę „Król Lew” w kinie. W spełnienie tego marzenia zaangażowali się nie tylko pracownicy naszej firmy, ale także Kino Nowe Horyzonty, które udostępniło salę kinową, jak i firma The Walt Disney Company Central Eastern Europe, która przekazała licencję na wyświetlenie bajki. Marzenka otrzymała w prezencie kilkanaście bajek na DVD: Disneya, w tym oczywiście „Króla Lwa” (żeby zawsze mogła wrócić do swoich ukochanych bohaterów), baśnie Hansa Christiana Andersena oraz gry.

Podopieczna Fundacji była zachwycona indywidualnym seansem. Przestronna sala kinowa, ciemność podczas projekcji, nagłośnienie, ekran, no i oczywiście ukochany Król Lew  zrobiły na niej duże wrażenie.

Marzenka swoim Marzeniem przeniosła nas wszystkich kilkanaście lat wstecz, do czasów, kiedy to sami z wypiekami na twarzy oglądaliśmy na wielkim ekranie losy Simby. Marzenie niepełnosprawnej i ciężko chorej, ale za to radosnej i otwartej dziewczynki, było naprawdę wyjątkowym  i wzruszającym przeżyciem dla nas wszystkich.

Dziękujemy Marzence za możliwość spełnienia tak cudownego Marzenia!

Więcej informacji o Fundacji Mam Marzenie: http://www.mammarzenie.org/