Konferencja WallStreet 27 z Grupą AB już za nami

27. edycja konferencji Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych WallStreet już za nami. W największym w Polsce spotkaniu inwestorów indywidualnych z przedstawicielami spółek, instytucji i innych podmiotów tworzących rynek kapitałowy uczestniczyli przedstawiciele Grupy AB.

Grzegorz Ochędzan, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor finansowy AB S.A. był jednym z prelegentów panelu dyskusyjnego pt. „Inflacja, wojna i kryzys energetyczny nową rzeczywistością polskich spółek giełdowych”. Dziękujemy za merytoryczną rozmowę pozostałym uczestnikom panelu: dr Adamowi B. Czyżewskiemu, (Główny Ekonomista PKN ORLEN S.A.), Tomaszowi Kulikowi (CFO Grupy PZU) i Robertowi Ostrowskiemu (Zastępca Prezesa Zarządu ds. ekonomicznych Jastrzębska Spółka Węglowa SA.). Dyskusję poprowadził: Tomasz Prusek, Fundacja Przyjazny Kraj.

Podczas konferencji WallStreet Grupa AB spotkała się bezpośrednio z obecnymi i potencjalnymi akcjonariuszami na Targach Twoje Inwestycje, gdzie stoisko AB cieszyło bardzo dużym zainteresowaniem, a przedstawiciele spółki przez dwie godziny rozmawiali z zainteresowanymi uczestnikami konferencji.

Ponadto, Grupa AB głosami ponad 100 tys. inwestorów znalazła się w ścisłej czołówce spółek najlepiej ocenianych pod względem relacji inwestorskich (plebiscyt Herosi Rynku Kapitałowego).

Dużą grupę inwestorów przyciągnęła również prezentacja Grupy AB i jej potencjału inwestycyjnego.

To były inspirujące i pożyteczne dla relacji biznesowych 3 dni!

Dziękujemy wszystkim uczestniczącym w Konferencji za liczne spotkania oraz zainteresowanie działalnością Grupy AB. Dziękujemy Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych i do zobaczenia za rok!


Prezentacja Grupy AB z konferencji WallStreet27