Nadchodzi 6. konferencja AB „Możliwości i Rozwój” dla SMB

AB S.A. – największy dystrybutor IT i elektroniki użytkowej w regionie CEE już po raz szósty zorganizuje konferencję „Możliwości i Rozwój” skierowaną do przedstawicieli sektora SMB z całej Polski. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 19-20 października w Krakowie. Tytuł przewodni brzmi: „Twój ruch. Zbuduj przewagę w świecie IT”.

Konferencja AB „Możliwości i Rozwój” to jak zwykle doskonała okazja, aby w gronie producentów, resellerów, integratorów i przedstawicieli Spółki AB, porozmawiać o bieżących wyzwaniach, trendach i sytuacji w branży IT. To także sposobność, aby zyskać nową wiedzę, poznać przedstawicieli Vendorów i nawiązać cenne kontakty biznesowe, które mogą wprost przełożyć się na efekty sprzedażowe.

Wydarzenie „Możliwości i Rozwój” organizowane przez AB S.A. jest już dobrze znane Resellerom oraz Integratorom SMB w Polsce, a ubiegłoroczna 5. edycja była tego dowodem, ponieważ gościliśmy rekordową ilość uczestników, a w tym roku na pewno pobijemy ten wynik – mówi Zbigniew Mądry, COO i Wiceprezes Grupy AB. Tegoroczna edycja wydarzenia to konferencja i cześć ekspozycyjna w najlepszym wydaniu, bo jako AB – wiodący dystrybutor – czujemy odpowiedzialność za rozwój branży, integrację absolutnie wszystkich business partnerów SMB oraz za transfer wiedzy między producentami, a resellerami, integratorami i klientami końcowymi – dodaje Zbigniew Mądry.

Expo, panele dyskusyjne i spotkania

Organizator postawił na takie narzędzia, aby wydarzenie było kompletne i odpowiadało na wiele biznesowych oczekiwań uczestników w jednym miejscu i czasie. W efekcie – event to dosłownie „Możliwości i Rozwój”.

W trakcie wydarzenia będą miały miejsce prezentacje nowości produktowych ponad 30 globalnych producentów, a wśród nich: AMD, Dell Technologies, HP, Hewlett Packard Enterprise, Intel, Lenovo, Samsung, Canon, Microsoft czy Logitech i Check Point. „Możliwości i Rozwój” to też wiele okazji do wzmocnienia wzajemnych relacji np. poprzez spotkania jeden na jeden w formule Speed Business Meeting. To również możliwość zdobycia nowej wiedzy na temat najnowszych trendów na rynku IT, doświadczeń, dobrych praktyk i możliwości rozwoju biznesu. A to wszystko dzięki m.in. panelom dyskusyjnym z udziałem ekspertów z wiodących firm technologicznych. Tematami wiodącymi będą proces cyfryzacji w Polsce oraz szanse i wyzwania przed jakimi stoi segment SMB.

AB – dystrybutor prawą ręką producenta

Wydarzenie AB „Możliwości i Rozwój” to nie tylko okazja do branżowych rozmów, czy rozwoju biznesu. Zgodnie z tytułem: „Zbuduj przewagę w świecie IT”, konferencja jest przede wszystkim doskonałym miejscem, aby wspólnie poszukać inspiracji i gotowych rozwiązań dla wyzwań, z którymi mierzy się rynek dystrybucji IT i konkretne jednostki – mówi Patrycja Gawarecka, dyrektor sprzedaży i marketingu AB. I my w Grupie AB te rozwiązania również posiadamy, ponieważ stale rozwijamy się jako dystrybutor z wartością dodaną. Świadczymy wsparcie inżynieryjne i szkoleniowe oraz bardzo szerokie kompetencje poparte certyfikatami. Oferujemy całe zaplecze broadlinera, a więc dostęp do komplementarnej oferty produktowej, narzędzia finansowe, logistyczne i marketingowe – dodaje Patrycja Gawarecka.

Do zobaczenia 19 października w Krakowie (Hotel Metropolo Kraków by Golden Tulip).

Producenci obecni na 6. edycji wydarzenia AB „Możliwości i Rozwój”:
Partnerzy Platinium: AMD, Dell Technologies, HP

Partnerzy Gold: Hewlett Packard Enterprise, Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company, Intel, Lenovo, Samsung Electronics, AID – AB Innovation Designer.

Partnerzy Silver: Canon, Microsoft Surface, DICOTA, Kensington, Check Point Software Technologies Poland, Legrand, Fujitsu Poland, Eaton, Epson, OKI, Grenke.

Partnerzy Bronze: Zyxel, Microsoft, Logitech, Neomounts, Kingston Technology, Targus, Delta Electronics, Xopero Software S.A., Centrum Kompetencyjne AB S.A., Strefa TB (TB Print), Jabra.

Patronat medialny: ITReseller.

Więcej informacji na temat AB „Możliwości i Rozwój” można znaleźć na stronie wydarzenia: https://mir.ab.pl/