Nagroda 2022 „The Best Event – DIRECTOR & PROJECT MANAGER” dla AB S.A.

Organizowana przez nas konferencja „AB Możliwości i Rozwój” została doceniona w międzynarodowym plebiscycie „2022 Events Reviews & 2023 Technology Forecast”. AB odpowiadające za wydarzenie zwyciężyło w kategorii „The Best Event – DIRECTOR & PROJECT MANAGER” i zajęło 2. miejsce w kategorii „The Best Event of The Year 2022”. Plebiscyt został przeprowadzony przez Meeting15.

5. edycja konferencji „AB Możliwości i Rozwój” wróciła w 2022 roku do kalendarza eventów stacjonarnych po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią covid-19. Jej nowa odsłona to połączenie kilku formuł prezentacji w jedną. W efekcie, goście mieli możliwość udziału w bezpośrednich spotkaniach biznesowych 1:1, debacie z udziałem ekspertów oraz merytorycznych panelach dyskusyjnych. Mobilny kontakt między uczestnikami, sprawny przebieg wydarzenia oraz zarządzanie nim możliwe było m.in. dzięki Meeting15 – platformie online wspierającej organizację wydarzeń.

„MiR” odbyła się w Bielanach Wrocławskich pod hasłem „Potencjał cyfrowej technologii”. Zgromadziła rekordową liczbę uczestników, w tym najlepszych Resellerów SMB z całej Polski, integratorów i dostawców usług IT. W plebiscycie „2022 Events Reviews & 2023 Technology Forecast”, który tym razem odbył się w Japonii, rywalizowali organizatorzy wydarzeń, którzy korzystali z platformy Meeting15.

Gratulacje dla Działu Marketingu AB. Za sukces odpowiedzialny jest zespół: Aleksandra Kornaszewska, Edyta Antoniewicz i Alicja Okapiec, koordynowany przez Sebastiana Rucińskiego.
Dziękujemy za wszystkie oddane głosy na AB.

Dla przypomnienia AB Możliwości i Rozwój ‘22.