Nagroda Lenovo Top Partners Award 2022 dla AB S.A.

Za nami gala Lenovo Top Partners Award 2022, na której firma AB otrzymała nagrodę Dystrybutor Roku 2021 w kategorii Produkty konsumenckie.

Gala Lenovo Top Partners Award stała się już tradycją. Globalny lider technologiczny od lat nagradza najlepszych partnerów biznesowych w Polsce. Podczas uroczystości w warszawskim Nobu Hotel uhonorowano resellerów i dystrybutorów, którzy wykazali się największą skutecznością w aż 17 kategoriach.
Lenovo przyznało nagrodę Dystrybutora Roku 2021 firmie AB za najlepsze wyniki sprzedaży notebooków (kategoria – Produkty konsumenckie).

Statuetkę z ramienia AB odebrali: Jarosław Słowiński – Purchasing Director AB S.A i Jarosław Banaś – Business Unit Manager PC Systems & Displays AB S.A.


Nagroda to dla nas najlepszy wyraz uznania za cały rok pracy i działań. Cieszymy się, że suma wielu starań pozwoliła osiągnąć wyjątkowy wynik. To także motywacja do dalszego, nieustannego rozwoju. Nagroda Dystrybutora Roku jest też potwierdzeniem skuteczności i jakości, jaką oferujemy Partnerom.

Przypomnijmy, wyniki AB w poprzednich latach także były wyjątkowe. W efekcie, firma była nagradzana przez Lenovo już wielokrotnie.

2022: AB Dystrybutorem Roku 2021 w kategorii produkty konsumenckie.
2021: AB Dystrybutorem Roku 2020 w kategorii produkty biznesowe.
2021: AB Dystrybutorem Roku 2020 w kategorii produkty konsumenckie.
2019: AB Dystrybutorem Roku 2018 w kategorii produkty biznesowe.
2018: AB Dystrybutorem Roku 2017 w kategorii produkty konsumenckie.

W 2020 r. ze względu na pandemię Covid-19, gala nie odbyła się.