Noc IT – wyjątkowe wydarzenie

NOC IT to nowy cykl spotkań dla praktyków nowoczesnych technologii, organizowany przez Centrum Kompetencyjne AB S.A. Ideą przyświecającą wydarzeniu jest szerzenie szeroko pojętej wiedzy na temat zaawansowanych technologii (m.in. serwerowych, sieciowych, storage i chmury publicznej, prywatnej i hybrydowej), wymiana doświadczeń oraz prezentacja sprzętu oferowanego przez AB S.A. i partnerów wydarzenia. 

Spotkania NOC IT wyróżniają się wyjątkową formułą. Organizowane są bowiem w tygodniu w godzinach wieczornych i składają się z prelekcji, panelu dyskusyjnego i testów produktowych. Ich głównym zadaniem jest przekazanie uczestnikom eksperckiej wiedzy i umożliwienie sprawdzenie w praktyce podstawowych funkcjonalności prezentowanych rozwiązań. Całość wieńczy sesja networkingowa, która odbywa się w swobodnej atmosferze przy drobnym poczęstunku i serwowanych napojach.

NOC IT to wydarzenie skierowane do osób zawodowo związanych z IT, m.in. pracowników działów IT, administratorów sieci oraz ekspertów zajmujących się przechowywaniem danych reprezentujących firmy, instytucje, urzędy, szpitale czy uczelnie.

Lokalizacja oraz charakter miejsca spotkań pozwalają przetestować najnowsze rozwiązania IT i porozmawiać w nieskrępowanej atmosferze o nowinkach i technologiach jutra w biznesie. Pierwsza NOC IT odbędzie się w samym centrum Wrocławia, w restauracji Novocaina (Rynek 13) już 1 marca o godzinie 19.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, decyduje kolejność rejestracji.

Szczegółowy opis, agenda i rejestracja na Noc IT http://nocit.pl/start