Nowa współpraca liderów IT na polskim rynku

O wielkim postępie technologicznym można mówić wiele. Z jednej strony ludzie przyzwyczaili się do tego, że na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń oraz rozwiązań, które mają zaspokoić ich potrzeby. Z drugiej strony, nie przestają one zaskakiwać. Wyobraźnia oraz możliwości w tym sektorze nie mają granic. Wiele produktów, które wydawały się irracjonalne początkowo pokazywane były w filmach science-fiction. Jednak parę lat później znalazły one miejsce w realnym świecie. Do takich urządzeń można zaliczyć produkty smart home, które dziś stają się niezawodnym rozwiązaniem w każdym gospodarstwie domowym.

Jak znaleźć się wśród liderów sektora technologicznego?

Polski rynek daje duże możliwości wyboru dobrej jakości i wysokiej funkcjonalności urządzeń smart home. Są one tworzone z myślą o potrzebach klienta. Na polskim rynku nie brakuje dystrybutorów oraz producentów z tego zakresu. Jak sobie radzą z tym światowe marki?

Jednym z producentów z areny międzynarodowej jest firma EZVIZ. Oferując swoje rozwiązania w kilkudziesięciu krajach, pomyślnie wkroczyła na rynek Polski. Wchodząca w skład grupy marka Hikvision zdobywa coraz większe uznanie wśród konsumentów. Jest to firma, która pierwszorzędnie poznaje potrzeby klienta, a następnie szuka rozwiązań, które w prosty i inteligentny sposób je spełnią. Celem marki jest zapewnienie usystematyzowanego wsparcia konsumentom, którzy zakupili bądź też zamierzają zakupić produkt. Na oficjalnych stronach www.ezviz.eu wprowadzono usługę Call Center, która uruchomiona jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00. Klienci mogą dzwonić na lokalny numer telefonu lub mailowo skontaktować się z konsultantem w celu uzyskania niezbędnej pomocy. Porady udzielane są w języku polskim, holenderskim, niemieckim, francuskim, greckim, włoskim, hiszpańskim i czeskim.

Swoją wciąż poszerzającą się ofertą przyciągnęła uwagę najbardziej wpływowych dystrybutorów. Tym razem EZVIZ łączy swoje siły z dystrybutorem IT i elektroniki użytkowej – spółką AB. Jest to polska firma, która działalność operacyjną prowadzi również w Czechach i na Słowacji. W ciągu kilku ostatnich lat firma otrzymała szereg wyróżnień, między innymi jako najlepszy w branży IT dystrybutor roku. Co więcej Grupa AB plasuje się również w czołówce największych dystrybutorów w Europie. Obecnie do Grupy AB należy ok. 800 światowych marek.

 – Stale rozwijamy naszą ofertę z obszaru inteligentnego domu. Nowa umowa dystrybucyjna z firmą EZVIZ, marką grupy Hikvision sprawia, że obecnie możemy zaoferować naszym partnerom najwyższej klasy produkty z kategorii smart home. Ponadto gwarantujemy resellerom profesjonalne wsparcie naszych pracowników dedykowanych do tej kategorii. Traktujemy ten rynek bardzo perspektywicznie, a jego potencjał potwierdza wiele badań i prognoz – mówi Tomasz Bołoziuk, Product Manager, AB S.A.

Początku wspólnych działań liderów będzie można upatrywać już w najbliższym czasie.