Paczkomaty i dostawa w dniu zamówienia – nowe usługi w ofercie AB

AB SA poszerza zakres usług wysyłkowych. Partnerzy wrocławskiej firmy mogą już dostarczać przesyłki swoim klientom, korzystając z paczkomatów InPost. Dodatkowo, AB SA wprowadziła usługę dostawy na terenie Wrocławia jeszcze w dniu złożenia zamówienia.

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, stworzonych do bezkolejkowego odbioru i nadawania przesyłek. Są dostępne codziennie, przez całą dobę. Przy odbiorze paczki wystarczy podać numer telefonu i kod odbioru, wysyłany przez InPost w momencie dostarczenia przesyłki do paczkomatu. Po kilkunastu sekundach paczka jest już w rękach klienta.

Dostawa tego samego dnia skraca z kolei do minimum czas oczekiwania na paczkę. Aby przesyłka dotarła do klienta jeszcze w tym samym dniu, wystarczy wybór odpowiedniej opcji dostawy i złożenie zamówienia do godz. 15:30.

Dla AB SA poszerzanie oferty usług logistycznych to kolejny etap rozbudowy działań z zakresu e-commerce. Wykorzystując sprawdzony i przystępny mechanizm bramek XML, partnerzy wrocławskiej spółki mogą zaoferować swoim klientom nowe warianty zamawiania i dostawy wybranych produktów.

Szczegółowe informacje na temat dostawy tego samego dnia oraz możliwości skorzystania z paczkomatów InPost można uzyskać u opiekuna handlowego oraz na stronie www.abonline.pl.