Spółka AB zawarła nową umowę

Firma AB S.A. pod koniec 2014 r. podpisała umowę na dystrybucję z globalnym dostawcą telekomunikacyjnym – ZTE. W ofercie sprzedaży wrocławskiej spółki znajdzie się szerokie portfolio produktów dla firm,  od najprostszych rozwiązań biurowych po urządzenia wykorzystywane przy projektach większych sieci teleinformatycznych.

W pierwszym kwartale 2015 roku AB S.A. wprowadzi do swojej oferty serię przełączników od ZTE, uzupełnioną  szerokim portfolio urządzeń sieciowych i biurowych, w tym routerów, transmiterów sieciowych, modemów bezprzewodowych, itp. ZTE zamierza kłaść większy nacisk na urządzenia służące zunifikowanej komunikacji, w tym zestawy do wideokonferencji i telefonię IP.

Rozpoczęcie współpracy to odpowiedź na zachodzące zmiany na rynku IT, na którym obecnie klienci szukają zaawansowanych technologicznie produktów w atrakcyjnych cenach.  Podpisana umowa jest także konsekwencją wprowadzenia nowej globalnej strategii  – Mobile – ICT, która koncentruje się na szeroko rozumianym rynku dystrybucyjnym. ZTE rozwija i wdraża szereg innowacyjnych projektów technologicznych obejmujących takie dziedziny jak inteligentne miasta (smart City), inteligentny transport (smart Transportation), e-zdrowie, mobilne płatności i wiele innych.