Spółki Grupy AB z potrójnym zwycięstwem w Context ChannelWacht 2023

Europejscy resellerzy uznali za najlepszych dystrybutorów IT na polskim, czeskim i słowackim rynku, spółki należące do polskiej Grupy AB S.A. Tytuły zostały przyznane przez firmę Context w ramach badania ChannelWatch 2023. W przypadku polskiej spółki AB S.A – to już 9 raz z rzędu, kiedy zostaje uznana Dystrybutorem Roku.

Tytuł Dystrybutora Roku w badaniu Context to dla nas jedno z najważniejszych wyróżnień, ponieważ jest ono przyznawane bezpośrednio przez samych resellerów i w oparciu o wiele kryteriów, więc stanowi mocną ocenę naszej pracy. A w tym roku sukces jest potrójny z tego względu, że AB S.A. triumfuje w Polsce, a AT Computers S.A. – spółka należąca do Grupy AB, wygrywa zarówno w Czechach, jak i na Słowacji – mówi Andrzej Przybyło, Prezes Grupy AB. To dla nas zaszczyt, a jednocześnie potwierdzenie, że bliska współpraca z Partnerami, ciągły rozwój rozwiązań i usług, które pomagają im ewoluować i przekształcać ich biznesy przynoszą rezultaty. Z tego miejsca dziękuję wszystkim za zaufanie i wsparcie. Jednocześnie dziękuję i gratuluję zespołom AB i AT Computers – to nasz wspólny sukces. Te nagrody w połączeniu z wynikami, które w ostatnim czasie osiąga Grupa, potwierdzają, że jest ona obecnie kluczowym dystrybutorem technologii w całej Europie Środkowo-Wschodniej – dodaje Andrzej Przybyło.

Nagrody Context są wyraźnym dowodem silnych relacji, jakie Grupa AB zbudowała z partnerami. Pokazują, jak bardzo resellerzy doceniają spółki Grupy AB, ich wyjątkową pozycję w branży dystrybucji IT, a także ich wysoką jakość obsługi, usług i elastyczną pomoc. To także solidny wskaźnik odporności Grupy AB w obecnych czasach. Co więcej, zaufanie, które Grupa AB zbudowała wśród swoich partnerów, jest wyjątkowe, a 9. tytuł z rzędu Dystrybutora Roku dla AB S.A. unikalne na skalę Europy.

CONTEXT ChannelWatch to jedna z największych na świecie ankiet internetowych dla sprzedawców IT, dostarczająca co roku kluczowych informacji na temat zachowań, opinii i prognoz ponad 7 000 sprzedawców IT. W ramach ankiety resellerzy w każdym kraju nominują dystrybutorów, z którymi współpracują, do nagrody CONTEXT ChannelWatch Distributor of the Year.