Wszystko o OFFICE 365 w Centrum Kompetencyjnym AB

Centrum Kompetencyjne zakończyło rozpoczęty w maju cykl webinariów dotyczących rozwiązań Office 365. Cykl składał się z siedmiu godzinnych sesji online’owych, dostępnych dla partnerów AB S.A. – największego dystrybutora IT, RTV-AGD i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Webinaria, prowadzone przez certyfikowanego trenera Centrum Kompetencyjnego, cieszyły się dużą popularnością i notowały wysoką frekwencję. W ich trakcie uczestnicy poznali możliwości i funkcje platformy Office 365, w tym zarządzania użytkownikami i funkcjonalnościami im udostępnianych. Skupiono się także na stronie administracyjnej platformy. Omówione także bardzo ważne z perspektywy resellerów sposoby konfiguracji urządzeń klienckich do pracy z platformą Office365..

Dużą uwagę poświęcono rozwiązaniom Exchange Online, a więc części składowej platformy odpowiedzialnej za komunikację e-mailową i wszystko co jest z tym związane oraz omówienie rozwiązań intranetowych w chmurze Office365. W trakcie webinariów przedstawiono szczegółowo możliwości Skype for Business – biznesowego odpowiednika znanego wszystkim rozwiązania do komunikacji w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem głosu, video i nie tylko.

W związku z dużym zainteresowaniem cyklem webinariów dotyczących środowiska Office 365 Centrum Kompetencyjne zaprasza na autoryzowane szkolenie Microsoft, które odbędzie się 25-29 lipca. W trakcie pięciu dni intensywnych wykładów uczestnicy zostaną przygotowani do egzaminów certyfikujących 70-346 i 70-347. Szczegóły dostępne są na: www.ck.ab.pl.