Xiaomi w ofercie AB!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić rozpoczęcie współpracy z renomowanym producentem elektroniki użytkowej – firmą Xiaomi! To musiało w końcu nastąpić. Od teraz w AB dostępne jest pełne portfolio producenta.

W ramach długoterminowej umowy stajemy się dystrybutorem rozwiązań marki Xiaomi w Polsce, co potwierdza pozycję spółki jako lidera w branży w regionie CEE (AB jest już dystrybutorem Xiaomi w Czechach i na Słowacji).

Cieszymy się mogąc powitać pełną ofertę Xiaomi w AB. Wierzymy, że połączenie naszej siły dystrybucji i doświadczenia wraz z funkcjonalnością i nowoczesnością oferty Xiaomi, da satysfakcjonujące wyniki biznesowe – mówi Zbigniew Mądry, COO i Wiceprezes Grupy AB.

Możliwość dostarczania najnowszych i najbardziej innowacyjnych produktów prosto od Xiaomi to dla nas ogromne wydarzenie. To też powód do dumy i satysfakcja.

W naszej ofercie znajdziecie teraz szeroki wybór smartfonów Xiaomi, które zapewnią Waszym Klientom najwyższą jakość, zaawansowane funkcje i doskonałe wrażenia użytkowania. Ale to nie wszystko! Do Waszej dyspozycji oddajemy produkty takie jak hulajnogi elektryczne, odkurzacze, urządzenia wearables, telewizory, małe AGD i systemy smart home. Dzięki nim można stworzyć w swoim domu inteligentne środowisko, które dopasuje się do własnych potrzeb i ułatwi codzienne życie.

Szczegóły na ABOnline: http://www.ab.pl/r/1668