Przed nami 19. edycja Akademii Integracji AB S.A.

W dniach 20-21 kwietnia w Żninie odbędzie się kolejna edycja Akademii Integracji. To już 19. odsłona wydarzenia organizowanego przez spółkę AB S.A. W trakcie eventu, jak co roku, czołowi producenci technologii zaprezentują swoją aktualną ofertę na stoiskach. Tegoroczne dyskusje i prezentacje będą związane z tematem przewodnim, który brzmi „Sztuczna inteligencja. Nowa rzeczywistość w biznesie”.

Tematem przewodnim Sztuczna inteligencja – nowa rzeczywistość w biznesie
W obliczu rosnącej popularności sztucznej inteligencji oraz narzędzi generatywnej AI (OpenAI, ChatGPT, Midjourney i inne), nie dziwi fakt, że tegoroczna edycja będzie poświęcona właśnie tej tematyce.
Zaplanowane panele dyskusyjne i wystąpienia będą dotyczyły dynamiki rozwoju technologicznego rynku IT, w tym wpływu Sztucznej Inteligencji i najnowszych trendów.
Gościem specjalnym będzie Tomek Graszewicz, wykładowca i szkoleniowiec z rozwijania kreatywności, założyciel społeczności AI Wizards skupionej wokół kreatywnych narzędzi AI.

Przegląd nowości producentów i spotkania biznesowe
Akademia Integracji to także prezentacja najnowszej oferty czołowych producentów technologii na świecie. Na wydarzeniu wystawi się i zaprezentuje niemal 20 firm.

W agendzie przewidziane są dobrze przyjęte Speed Business Meeting, czyli krótkie biznesowe spotkania 1:1 oraz wirtualny Quiz wiedzy.

Na wydarzenie zapraszają AB S.A. i Sponsorzy:

Platinum: Dell Technologies, Hewlett Packard Enterprise, Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company, Samsung

Gold: AMD, Fujitsu, HP, IEIT Systems, Lenovo,

Silver: AID – AB Innovation Designer, APC by Schneider Electric, Centrum Kompetencyjne AB S.A., DICOTA, Eaton, Intel, Lanberg, Legrand, Solution Provider, Microsoft, Targus oraz Zyxel.

Szczegóły na temat wydarzenia znajdują się na stronie: https://ai.ab.pl/

Do zobaczenia w Żninie!