Spotkaj się z członkiem Zarządu AB S.A. na konferencji WallStreet 27 [Karpacz, 26-28 maja]

Przed nami konferencja WallStreet 27 największe w Polsce spotkanie inwestorów indywidualnych z przedstawicielami spółek, instytucji i innych podmiotów tworzących rynek kapitałowy. Wydarzenie to solidna dawka wiedzy na temat inwestowania dzięki licznym prezentacjom, wykładom i panelom dyskusyjnym. W jednym z paneli udział weźmie Grzegorz Ochędzan – Wiceprezes Zarządu, Dyrektor finansowy AB S.A. A to nie wszystko, co AB przygotowało na to wydarzenie. Zapraszamy do udziału i spotkania się. Konferencja WallStreet 27 odbędzie się w Karpaczu, w dniach 26-28 maja.

Zapraszamy do spotkania z Grupą AB na 27. edycji konferencji WallStreet, która w tym roku będzie poświęcona inwestowaniu, ochronie kapitału oraz analizom ekonomicznym. Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, które jest organizatorem wydarzenia, jak zwykle przygotowało bogaty program merytoryczny. Od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja, w salach Hotelu Gołębiewskiego, odbędzie się kilkadziesiąt wykładów, prezentacji i paneli dyskusyjnych, w których udział wezmą czołowi eksperci polskiego rynku kapitałowego. Wśród nich Grzegorz Ochędzan.

Gdzie nas spotkasz:

1. Stoisko AB S.A. na WallStreet 27

Podczas wydarzenia będzie można dowiedzieć się więcej o Grupie AB na stoisku dedykowanym Spółce. Wszystkich zainteresowanych działalnością oraz ofertą największego, polskiego dystrybutora w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, serdecznie zapraszamy.
Zapraszamy na stoisko Grupy AB w pierwszy dzień konferencji, tj. w piątek 26 maja, w godzinach: 14:15 – 16:15 (Sala bankietowa, 7. piętro).

2. Panel dyskusyjny z udziałem Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora finansowego AB S.A. Grzegorza Ochędzana (26 maja, piątek – godz. 18:30)

Zachęcamy do uczestnictwa w piątkowym panelu dyskusyjnym pt.: „Inflacja, wojna i kryzys energetyczny nową rzeczywistością polskich spółek giełdowych”. Pozostałymi uczestnikami tego spotkania będą: dr Adam Czyżewski (główny ekonomista PKN ORLEN S.A.), Tomasz Kulik (CFO Grupy PZU S.A.) oraz Robert Ostrowski (zastępca prezesa zarządu ds. ekonomicznych JSW S.A.). Dyskusję poprowadzi Tomasz Prusek (Fundacja Przyjazny Kraj).

Panel rozpocznie się o godzinie 18:30 (Sala A) w piątek.

3. Prezentacja inwestorska Grupy AB

To jeszcze nie wszystko, ponieważ w sobotę 27 maja odbędzie się Prezentacja inwestorska Grupy AB („Forum Akcjonariat”), podczas której przedstawiona zostanie atrakcyjność inwestycyjna AB. Prezentację poprowadzi Grzegorz Ochędzan. Start o godz. 16:45 w Sali B.

Podsumowując, są przynajmniej trzy powody, dla których warto spotkać się podczas konferencji WallStreet 27 w Karpaczu. Do zobaczenia!

Szczegółu i agenda wydarzenia na stronie konferencji. Polecamy.