Spotkaj się z członkiem Zarządu AB S.A. na konferencji WallStreet 28 [Karpacz, 7-9 czerwca]

Przed nami konferencja WallStreet 28 – największe w Polsce spotkanie inwestorów indywidualnych i przedstawicieli spółek, instytucji i innych podmiotów tworzących rynek kapitałowy. Wydarzenie to solidna dawka wiedzy na temat inwestowania dzięki licznym prezentacjom, wykładom i panelom dyskusyjnym. W jednym z paneli udział weźmie Grzegorz Ochędzan – Wiceprezes Zarządu, Dyrektor finansowy AB S.A. A to nie wszystko, co AB przygotowało na to wydarzenie. Zapraszamy do udziału i spotkania się. Konferencja WallStreet 28 odbędzie się w Karpaczu, w dniach 7-9 czerwca.

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, które jest organizatorem wydarzenia, jak zwykle przygotowało bogaty program merytoryczny. Od piątku 7 czerwca do niedzieli 9 czerwca, w salach Hotelu Gołębiewskiego, odbędzie się kilkadziesiąt wykładów, prezentacji i paneli dyskusyjnych, w których udział wezmą czołowi eksperci polskiego rynku kapitałowego. Wśród nich Grzegorz Ochędzan.

Gdzie nas spotkasz:

 • Panel dyskusyjny z udziałem Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora finansowego AB S.A. Grzegorza Ochędzana.
  Spotkanie odbędzie się pt.: „Koniunktura w gospodarce oczami zarządów dużych spółek giełdowych”.
  W panelu uczestniczyć będą również: Piotr Krzyżewski (Wiceprezes zarządu ds. finansowych, KGHM Polska Miedź S.A.), Tomasz Kulik (Członek zarządu PZU S.A.), Remigiusz Krzyżanowski (Zastępca prezesa zarządu ds. ekonomicznych, Jastrzębska Spółka Węglowa S.A.). Moderatorem będzie Tomasz Prusek (Fundacja Przyjazny Kraj).
  Zapraszamy. Panel odbędzie się w piątek, 7 czerwca o godz. 18:45 (SALA NIEBIESKA, 4 PIĘTRO)
 • Prezentacja inwestorska Grupy AB „Forum akcjonariat”. Podczas prezentacji przedstawiona zostanie atrakcyjność inwestycyjna AB. Prezentację poprowadzi Grzegorz Ochędzan.
  Sobota, 8 czerwca. Start o godz. 17:15 – Sala Żółta (4 PIĘTRO).
 • Stoisko AB na Targach Akcjonariat, gdzie będzie można dowiedzieć się więcej o działalności i usługach AB S.A. – największego dystrybutora IT w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Zapraszamy serdecznie do udziału i spotkania się z nami.

Więcej informacji o wydarzeniu na: https://www.wallstreet.org.pl/


WAŻNE: Jeszcze tylko do piątku 31 maja trwa głosowanie na „Herosów Rynku Kapitałowego”.
Koniecznie zagłosuj i wybierz AB: http://www.ab.pl/r/1880