Wracają „Noce IT” organizowane przez Centrum Kompetencyjne AB S.A.

Już w środę, 19 kwietnia, odbędzie się 22. spotkanie z cyklu „Noc IT” organizowane przez Centrum Kompetencyjne AB S.A. Tematem przewodnim tej edycji będą zaawansowane technologie sprzyjające cyberbezpieczeństwu, a partnerem firma Microsoft. Start o godzinie 17:45 we wrocławskiej Barbarze. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

„Noce IT” – popularne wydarzenie branży IT polecane pasjonatom nowoczesnych technologii i osobom z branży wracają do kalendarza spotkań.
Tytuł najbliższego wydarzenia brzmi: „Data Superhero. Poznaj świat cyberbezpieczeństwa”, a Partnerem jest firma Microsoft.

Spotkanie jest doskonałą okazją do pogłębienia swojej wiedzy i wymiany spostrzeżeń w zakresie najnowszych trendów bezpieczeństwa. Paneliści przybliżą technologię Microsoft wspomagającą prace każdego administratora (ZeroTrust, Azure Active Directory, Microsoft Intune).

Barbara, ul. Świdnicka 8b, Wrocław

Data: 19.04.2023 Godz.: 17:45

Szczegóły: https://nocit.pl/

Działanie wpisuje się w realizację inicjatyw AB z zakresu ESG – obszar kwestii społecznych (dostęp do nauki i technologii dzięki szkoleniom i tworzeniu płaszczyzny do wymiany wiedzy).